H2O Interview with Cariba Heine and Phoebe Tonkin!!!♥♥♥

16. listopadu 2008 v 19:14 | ♦maki94♦ |  ►ostatní o H2O◄
Ahojky, tak tady je ten už dávno slibovanej rozhovor s Phoebulkou a Caribkou:)

Nedávno jste měly svou premiéru na Nickelodeon v USA. Jak se cítíte?
CARIBA: Myslím, že dostat se na takovou show v Americe byl vždycky náš velký cíl a zároveň jsme vždy chtěly ukázat zbytku světa, že Amerika normálně neskupuje všechny australské show a seriály. Nyní, tady na Nickelodeonu, jsme dostaly možnost použít skutečnost, že u nás v UK (spojený království Británie, do kterého patří i Austrálie) máme i svou vlastní produkci. Taky je velmi vzrušující, mluvit na telefonu s lidmi, kteří mají přízvuk! Je to sice krásné, ale zároveň děsně těžké ten přízvuk pochopit (smích).

Jaké to je, být nominovány v prvních Nickelodeon UK Kid's Choice Awards v kategorii Nejlepší TV show?
CARIBA: Bylo to opravdu velké překvapení! Nemohla jsem uvěřit svým uším, když mi zavolala moje agentka a říkala, že jsme byly nominovány v této kategorii!

Co činí H2O tak populární?
PHOEBE: Ano, myslím, že to je přesné, protože je to něco tak odlišného, než to, co lidé sledovali doposud. H2O stačí přidat vodu je mix fantasy, puberťáckých problémů a s nádhernými plážemi a lokacemi v Austrálii je to něco jako trojitá hrozba (smích).

V H2O je hodně ukázek kolem různých ženských charakterů, co si o tom myslíte?
CARIBA: Myslím, že je to opravdu cool! Třeba mě baví číst dopisy od obdivovatelů, které dostanu, protože spoustu z těch dopisů píšou nějaké tři kamarádky, kde si každá vybrala jednu z H2O postav, kterou chtějí být. Ale naše role a my jsme něco jiného! Je taky milé slyšet a vidět, že se malé dívky řídí naším stylem oblékání.
PHOEBE:
Je hodně důležité, aby měly malé děti ke komu vzhlížet, protože všude venku si můžou najít vzor ve špatných lidech anebo ve špatných rolích v seriálech. Ale samozřejmě je taky dobré mít někoho, koho si nemusí spojovat s televizí, ať už je to rodina nebo jiní.

Cleo je plachá, Rikki spíš rebel. Jste vůbec podobné těmto svým postavám?
CARIBA: Jo, tak já si fakt nemyslím, že jsem tolik podobná Rikki. Ona je velmi velmi neomalená a často se dostane do problémů kvůli její upřímnosti. Ale je pravda, že nějaké podobnosti mezi námy jsou. Já si třeba myslím, že jsem aspoň o malilinko víc ohleduplná než Rikki.
PHOEBE: Já bych řekla, že jsem stejně nešikovná a nemotorná jako Cleo, ale rozhodně jsem víc sebejistá. Nejsem tak dívčí a chodím více ven než ona.

Jaká je Vaše oblíbená věc na Vašich postavách?
CARIBA: Miluju Rikkinin obrovský sarkasmus a její suché poznámky na všechno. (smích)
PHOEBE: Mám ráda Cleoinu naivitu, není to bambula, ale když má Cleo vtipné momenty, myslím, že jsou zábavné! Já fakt ráda hraju ty komediální stránky. (smích)

Co je nejlepší a nejhorší věc na natáčení dílů seriálu? Slyšela jsem, že jenom výroba Vašich ocasů zabrala šest měsíců, je těžké s nimi pracovat?
CARIBA: Ocasy jsou úžasné, jejich detaily jsou neuvěřitelně propracované! Jedna z nejlepších věcí je pracovat s podmořským materiálem a určitě plavání v ocasech, protože s ocasem ve vodě se pak cítíš jako jedno tělo, jedna duše s vodou a všemi živými organismy v ní. Blbý ale je, že je mi víc přirozenější plavání s ocasem než bez něj, což mi trochu chybí! Myslím, že nejhorší věc na tom všem by mohl být mořský nepořádek a zbytky anebo taky natáčení ve vodě, když je ještě tma a zima, třeba v šest ráno to umí být pěkně peprné, takže někdy je to fakt těžké.
PHOEBE: Nejlepší částí jsou cool věci, jako plavání s delfíny a vlastně možnost mít takový skvělý job. Každý přeci jen nedostane příležitost být mořskou pannou. Nejhorší věc je právě to vstávání brzo a studená slaná voda, což se jen těžko překonává, ale je to o zvyku.

Copy with zdroj!!! Dalo mi to fakt hrozně moc práce, to asi vidíte a byla bych nerada to někde našla jen tak okopčený bez mejch zásluh, to jako ne!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 •maki.vet(SB)který tě miluje=O** •maki.vet(SB)který tě miluje=O** | Web | 16. listopadu 2008 v 19:39 | Reagovat

sjuper:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama