2.1. Bouřka (Control)

17. listopadu 2008 v 14:44 | ♦maki94♦ |  ►2.série◄
Lewis holky v JuiceBaru varuje před dnešním úplňkem, ale všechny ho odbydou tím, že sou připravené. Lewis si stáhl new astronomický program, kde je vše o vesmíru, tudíž je do něj úplně zabraný. Cleo má doprovodit Kim další den na koncert + odešla od nich máma Bev. Večer přijde k Emmě domů, kde jsou všechny holky, a když se ho holky zeptaj za kdy vyjde měsíc, odpoví jim že za hodinu, páč se řídí podle toho jeho new programu. Jenže program je nastaven na korejský čas, takže měsíc už dávno vyšel! Což ale Lewis zjistí až po nějaké chvíli, kdy se holky už v transu z měsíce chystají skočit do vody a plavat na Makko. Lewis se snaží zachránit co se dá, ale holky uplavou. Pronásleduje je tedy ve člunu až na Makko. Holky však v měsíčním jezírku nabydou ještě větších sil a použijí je proti Lewisovi.
Vyvolají obrovskou bouři, Emma umí udělat extrémní mráz a nahnat k sobě mraky, Cleo začne ovládat i vítr a Rikki elektrické blesky. Holky se promění ve zlé fůrie a Lewise pomocí svých sil "odfouknou" kuželem sopky.
Další den se Cleo probudí ve své posteli s divným pocitem, v kuchyni se pohádá s Kim, která jí rozkazuje a která jí vzala sklenici s džusem. Cleo tak vztekle použije svou sílu, jenže jí nezvládne a Kim se akorát vyděsí. Totéž se přihodí Emmě, která po svém bráchovi zavírala a zmrazovala mrazák, načež neovladatelně zmrzla celá kuchyně. Rikki taky nezůstala ušetřená a když si jde ráno vyzvednout ze sušáku prádlo, které je ještě mokré a chce ho usušit, udělá akorát blesk a vše zapálí. Pozdějš se holky sejdou v JuiceBaru, aby probraly to, co se jim stalo. Cleo si přeposlechne vzkaz od Lewise, který je jel zachránit na Makko, když se přeměnily! A v televizi tam, zrovna dávají zprávy o tropické bouři na Makku, a že se u břehu našla malá loďka. Holky se tam okamžitě vydají a najdou tam zmáčeného, vyděšeného Lewise, který je prosí, aby mu neubližovaly. Později jim vše řekne, holky opravdu nezvládají své síly a vydají se společně k Sertoriům. Cleo si uvědomí, že měla jít s Kim na koncert, ale Kim je už pryč! Naštěstí přijde chvíli po panu Sertori, a Cleo podrží.
Copy with zdroj!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama