1.24. Nápoj lásky (Love Potion #9)

15. listopadu 2008 v 20:04 | ♦maki94♦ |  ►1.série◄
Blíží se každoroční školní ples a Emma se chopí jeho organizace. Zároveň však touží, aby jí na něj pozval Byron, a to samé si přeje Cleo o Lewisovi. Rikki je za vodou, páč jí pozval Zane a diví se holkám, že ony samy kluky nepozvou. Em s Cleo to ovšem nechají na klucích, což se jim nevyplatí. Byron Emmu nepozve, protože si myslí, že je příliš zaneprázdněná tím plánováním plesu a Lewis na celou párty úplně zapomene, protože je plně ponořen do svého výzkumu, ohledně vynálezu jeho voděodolného spreje pro holky. Cleo se mezitím ale nechá ukecat a pozvat od Natea, kterému se líbí. Holky jsou ze spreje nadšené, páč si můžou vzít to, co se jim líbí a nemusí být zahalené. Lewis sice Cleo přímo ve večer plesu ještě chce pozvat, když si na něj konečně vzpomene, je ale už příliš pozdě.
Em odchází od Sertoriů sama, Cleo zas s Nateem a jediní doopravdy šťastní odcházející na ples jsou Rikki se Zaneem. Pan Sertori ale na Lewise naléhá, aby Cleo tomu Nateovi nenechal a vzchopil se, načež se Lewis nechá ukecat, vystrojí se a jde taky na ples.
Párty je v plném proudu, každý trsá, jenom Cleo s Emmou postávají opodál, a Em zuří, páč vidí jak Miriam tančí s Byronem. Nate pak vytáhne Cleo na parket, zrovna když přichází Lewis, kterého se však zmocní Miriamina kámoška Tiffany. Rikki tancuje se Zaneem, ale začne jí být horko a jde se přestříkat voděodolným sprejem. Byron dotancuje a začne se bavit s Em o tom, jak jí chtěl pozvat, ale neudělal to, protože si myslel, že má Emma spoustu práce. Emma pomalu rudne. Cleo taky tancuje s Nateem a zrovna tak červená. Miriam se chce zmocnit Zanea, což Rikki naštve, načež tedy Miriam přijde k ní a všechen sprej ze srandy vystříká do vzduchu. Rikki je strašně rudá. Cleo rovněž, a kluci na ní fascinovaně zíraj. Emma je taky rudá jako "rajčatová pizza", a Byron se lekne, že jí snad rozzlobil. Holky si toho všimnou a zatáhnou Lewise do Personální místnosti, kde na něj řvou, co jim to proved. Ten říká, že mají jenom alergii a holky se naštvaně vypráví na Makko. Jako MP je jejich pokožka v normálu. Lewis se potká s Chathamkou, která mu napoví, jak se k holkám zachovat a jede na Makko. Po jeho příjezdu holky pořád prskají, ale uklidňujou se.
Lewis se jim omlouvá, jejich lidská pokožka je už normální a Emmě s Rikki řekne, že na ně kluci pořád čekají. Potom se začne bavit s Cleo, která mu řekne, že jí bylo líto, že jí Lewis nepozval, páč má o něj zájem, Lewis je rád a svěří se, že o ní má taky zájem. Potom vše začne vysvětlovat svými vědeckými definicemi, načež ho Cleo jemně umlčí a políbí se spolu♥♥! Emma s Rikki dorazí na ples, kde se všechno už balí, ale Zane s Byronem pořád čekají. Když vidí holky, rozzáří se a všichni spolu tancují ploužák.♥
Copy with zdroj!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama