1.22. Ryba na suchu (Fisch out of Water)

14. listopadu 2008 v 18:49 | ♦maki94♦ |  ►1.série◄
Emma s Cleo jdou právě z hororu v kině a baví se o něm, když najednou spatří Rikki se Zaneem! Potají je pozorujou, ale nic si nemyslí, dokud Zane Rikki neobejme. A ještě k tomu byli spolu na filmu 30 dnů lásky! Holky nevěří svým očím a jdou hnedka za Lewisem, kterého pověří sledováním Rikki se Zaneem, a který tomu taky nevěří. Ale je to tak, Rikki se Zaneem spolu chodí a je to dost vážný. Rikki se se Zaneem prochází a ve výloze uvidí krásné rudé šaty, moc by je chtěla, ale nechce nechat Zanea, aby je koupil. Holky si daj s Rikki sraz v jezírku, a pěkně se s ní pohádají, protože Zaneovi nevěří a štve je, že jim Rikki nic neřekla. Nakonec dají Rikki ultimátum: Buď ony nebo Zane. Rikki se rozzuří, a rozhodne se pro Zanea. Em s Cleo neví co říct. Zane si dá s Rikki sraz na pláži a přinese jí krabici, ve které jsou ty nádherné šaty, co chtěla! Rikki je nadšená a Zane jí rovnou, i přes nechuť jeho otce, pozve na oběd u nich doma s obchodními partnery právě v těchto šatech. Rikki souhlasí.
Emmina rodina je také pozvaná, včetně Emmy. Nakonec se u Bennetů sejde jedna asijská bohatá rodina, Gillbertovi s Emmou a největší překvapení - Nádherně vyšňořená a našminkovaná Rikki, oblečená do rudých šatů s botami na podpatku a se Zaneem, ruku v ruce příchozí, s pohrdavým pohledem na Emmu. Všichni Rikki pochvalují vzhled, dokonce i Bennetovi staršímu to nedá a potom se jen Em s Rikki ignorují. Jí se a Harrison Bennet představuje svůj plán - totálně zdecimovat a zastavět ostrov Makko na turistický ráj. Zane, Rikki a Emma jsou proti, ale Bennet st. řekne Zaneovi, ať tu svou přítlkyni laskavě uklidní, načež se Zane poslušně vydá Rikki usměrnit. Tý se to nelíbí a tak úplně odejde. Plave na Makko a vzpomíná, jak se všechny staly MP. Potom se trochu oklepe a vydá se zas k Bennetům, načež tam tedy přijde, s šaty v ruce, oblečená do normal Rikki stylu a pěkně začne Bennetovi vyhrožovat a hezky ho svými argumenty smete, a nepodpoří ho ani asijský investor ani Gillbertovic. Rikki pak Zaneovi řekne, jestli chce dál posluhovat svýmu otci, tak s ním v podstatě končí anebo může jít s ní. Zane se tedy rozhodne pro Rikki, Emma se k nim rezolutně připojí a vše je zase Ok.
Pak se Rikki se Zaneem prochází u pláže a Zane se cítí jako úplně osvobozený od svého otce, obejmou se a jdou. Cleo, Emma a Rikki si pak vše vyříkaj a relativně se to vyřeší.:)
Copy with zdroj!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama