1.20. Připravit háček, nahodit a čekat (Hook, Line and Sinker)

12. listopadu 2008 v 20:02 | ♦maki94♦ |  ►1.série◄
Koná se místní Rybářská soutěž a nedočkavý Lewis si na ní vymyslí svou vlastní rybářskou návnadu - obyčejné pérko, jinak řečeno. Nikdo se mu ale neodvaží říst, že je k ničemu. Cleo měla rybařit taky, ale teď jako MP změnila názor. Lewisovi se bohužel nedaří a dokáže ulovit jen pidi rybky. Cleo se mu rozhodne pomoci, skočí do vody a na jeho návnadu mu přichytí obrovského lososa vážícího přes 7kg! Lewis je šťastný, myslí si, že návnada zabrala a tak je prodává všem rybářům. Rikki je mezitím na semináři Zaneova otce, prochází se tam po výstavě a potká Zanea. Chvíli se s ním baví, ale jeho hrubý otec je přeruší a Rikki zmizne někde v budově. Načež jí Zane potká znova, Rikki říká, jaký má hlad a tak jí Zane pozve do tátova apartmá, kde má "stařík" jídlo speciálně pro sebe. Rikki po chvíli přemlouvání neodolá a jde se Zaneem. Na Lewise se zatím sesypou stížnosti ohledně jeho návnady a té ryby co chytil, a všichni ho nařknou z podvodu, že mu ji prý na háček určitě někdo zavěsil, načež je diskvalifikován panem Sertorim, který mu i zakáže mluvit s Cleo. Lewisovi dojde, že to byla Cleo, která tu rybu nandala na háček a je na ní naštvaný, Cleo se mu omlouvá a pak jí něco napadne. Rikki se mezitím nají a vstoupí na obrovskou terasu v ještě větší výšce v mrakodrapu, kde se seminář koná z Bennetova apartmá. Zane jde za ní, ale přibouchnou se balkónové dveře, takže s nima nehne. Rikki se se Zaneem chvíli hádá, potom hází vlaštovky z papíru dolů, ale Zane trpí na závratě a má strach z výšek, který mu však Rikki pomůže překonat a se Zaneem se na sebe usmějou a sednou si na terase. Cleo jde přemluvit Emmu, aby jí pomohla nachytat hodně velkých lososů pro ostatní rybáře, a Em po chvíli přemlouvání souhlasí. Takže každý rybář chytí na Lewisovu návnadu mega rybu.
Rikki si zatím se Zaneem povídá na té terase, vypráví si o svých rozvedených rodičích a tak různě, když v tom začne pršet! Rikki se běží schovat pod výklenek, Zane přiběhne za ní, dá jí svoje sako, odhrne jí na tváři vlasy a už už jí skoro dá pusu. Jenže v tu chvíli jim tam vtrhne Bennet starší, otevře zavřené dveře a s jednou z vlaštovek v ruce Zanea seřve. Rikki naprosto ignoruje a když už něco prohlásí, hrubě jí přeruší a řekne Zaneovi, aby si našel holku s budoucností. Rikkki ho ale setře a s úsměvem na rtech a v saku odchází. Lewis je oficiálně přijat zpět do soutěže a vyhrává hlavní cenu - velký pohár. Pan Sertori se nezlobí a povolí mu stýkat se s Cleo.
Rikki si zaleze do výtahu, dveře se zavírají, když jí doběhne Zane a s úsměvem jí řekne, že má jeho sako. Rikki si ho tedy vesele sundá, dá ho Zaneovi a potom se spolu zamilovaně políbí♥ a Rikki odjíždí výtahem, čímž tedy v H2O vznikl první pár vůbec:)
Copy with zdroj!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ades-your SB---lowéééé you Ades-your SB---lowéééé you | Web | 23. listopadu 2008 v 19:27 | Reagovat

Prwní pár byl Emma a Byron a ne Rikki a Zane!Maki94,ty jsi teda fanynka H2O!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama